Duben 2007

Jednou v Praze na výstavišti (2004)

28. dubna 2007 v 21:20 →Z mého života
Můj Příběh
(2004)
Můj děda a babička vlastní jedno hodinářstí a klenotnictví,které máme hned u baráku.
Skoro každé září jezdíme na výstaviště do Prahy vybírat hodiny,hodinky,budíky,šperky a mnoho dalšího do našeho obchodu.Příběh vypráví o dni,kdy jsme tam v září byli a to jsem chodila do 2. nebo 3. třídy.V ten den tam sídlí tolik firem...!!! Uvnitř je postaveno plno stánků a stanů a místnůstek,kde jste si mohli nakupovat nebo objednávat do vašich obchodů věci.Prošli jsme plno stánků..a už jsme byli unavení. Zbýval jen jeden. Firma Vinis s hodinami a hodinkami.
Přivítal nás dokonce majitel té firmy osobně.A pobízel nás at si do našeho obchodu nakoupíme.Ale mamka s babičkou a dědem nechtěli ,že jsou unavení a chcou jet domů.Potom nám ukázali,že se tam v osudí losuje o slevu.A já jsem pořád říkala,at nakoupí plno věcí a že já jim vylosuju 100% a budeme to mít zdarma.Všichni kolem i s majitelem se smáli.Říkali,že v osudí je několik stovek papírků se slevami,ale jen na jednom je 100% !!!Ale i tak nakonec jsme nakoupili zboží za slušnou cenu a šlo se losovat !!!
Losovalo se.... Mákla jsem tam a přehrabovala jsem se asi 10 vteřin v papírkách potom jsem vytáhla jeden lísteček.Stál tam velký dav lidí a všichni se na mě dívali! Majitel mi podal pětikorunu a já jsem smazala kód a tam bylo 100% !!!!!!!!!!!
Všichni začali tleskat,bouchalo se šampaňským a fotilo se !!!
Jsem vyfocená ve dvou časopisech jménem KLENOTNÍK.
Bohužel už je nemám,museli se vyhodit.
V jednom byli 2 nebo 3 fotky s losováním a jak jsem tam na fotce s tou 100%.
A v tom druhým je o mě příběh.
Až ten příběh získám,protože jsem o něj žádala emailem,tak ho dám sem na blog.
Tak co na to říkáte ?? =)
Dám sem foto ,který jsem našla na stránce Vinis.
Ale jsem tam malá. Ted vypadám úplně jinak a doufám,že líp ! Mamka je za mnou. Ta vypadá taky teď líp. A ten pán vedle mamky ..to je majitel. A ten výherní kupón 100% ??? Ten máme doma vystavenej v obýváku ve vitríně s porcelánem. =o)