Leden 2008

♥♥♥♥♥Králíček !!!!!!!!♥♥♥♥♥

18. ledna 2008 v 18:17 | Sabinkaaaaa |  →Teddík a Škubánek
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
26.12. se narodilo 6 králíčích miminek v chovné stanici v Broumově, ale králíček na mě nevyšel. Protože se ale jeden uvolnil hned připadl mně!!! =o) Mám ho už od 16.2.2008. Tady je mu cca 19 dní ;o)

♥Shia LaBeouf -foto♥

7. ledna 2008 v 21:12 | Sabinkaaaaa |  →Herci
♥♥♥

♥♥Emma Watson-Foto♥♥

5. ledna 2008 v 22:00 | Sabinkaaaaa |  →Herečky
♥♥

♥♥♥♥♥Daniel Radcliffe - Foto♥♥♥♥♥

5. ledna 2008 v 21:33 | Sabinkaaaaa |  →Herci
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

♥♥Tyron Leitso - životopis a foto♥♥

5. ledna 2008 v 11:50 | Sabinkaaaaa |  →Herci

Tyron Leitso ♥♥♥

herec

Datum narození: 07.01.1976
Místo narození: Kanada
Znamení: Kozoroh
Sympaťák Tyron Leitso pochází z kanadského Vancouveru. Před Dinotopií byl jeho nejvýraznější rolí ♥Princ Alfred ve Sněhurce (Snow White, 2001) režisérky Caroline Thompsonové♥. Roku 2003 ztvárnil jednu z hlavních rolí v adaptaci hororové počítačové hry The House of Dead.

Kirsten Dunst

4. ledna 2008 v 20:59 | Sabinkaaaaa |  →Herečky


Kirsten Caroline Dunst se narodila ve městě Point-Pleasant ve státě New Jersey dne 30. dubna 1982 Klausovi a Inez Dunstovým. Před filmovými kamerami se poprvé objevila ve třech letech, a to v reklamě na panenky. Nabídky se začaly hromadit a Kirsten se stále častěji objevovala v reklamních spotech - celkem jich natočila více než sedmdesát.

První výhradně filmovou roli Kirsten získala coby sedmiletá holčička, ve filmu Woodyho Allena Příběhy z New Yorku si zahrála Lisinu dceru. V roce 1990 se stěhuje se svojí matkou a bratrem Christianem do Los Angeles a ještě v témže roce v režii Briana De Palmy natáčí velký propadák Ohňostroj marnosti, kde si zahrála dceru Toma Hankse, jistou Campbell McCoy. V roce 1994 udělala velký skok ve své kariéře, když si zahrála upírku Claudii po boku hvězd a nejžádanějších herců té doby Toma Cruise a Brada Pitta ve filmu Interview s upírem (a ačkoliv se o filmu napsalo mnoho kritických poznámek, tak Kirsten si vysloužila velmi vysoká hodnocení), za které byla nominována na Zlatý Globus, MTV Award pro skokana roku (proměněná nominace) a Saturn Award pro nejlepší mladou herečku. Ve stejném roce si zahrála také s Winonou Ryder ve filmu Malé ženy a s Kirkem Douglasem v komedii Greedy.

V roce 1995 byla časopisem People Magazine vybrána mezi padesát nejkrásnějších lidí světa. Dalším jejím úspěšným filmem se stalo Jumanji, kde hrála spolu s Robinem Williamsem. Svůj hlas propůjčila do Disnyeho díla Anastasia a také pro film Children Remember the Holocaust.

S Robertem De Nirem a Dustinem Hoffmanem si poté zahrála ve vysoce hodnocené politické satiře Vrtěti psem (rok 1997).

Rok 1999 pro ni byl zlomovým, protože se začala objevovat ve filmech, kde hrála mladé ženy, místo aby dále vystupovala v roli "předčasně vyspělé dívky".

Její nejpropracovanější role je jistě z jejího snímku Těhotná v patnácti, ve kterém coby patnáctiletá studentka otěhotní a i přes nevůli vlastních rodičů se rozhodne o dítě postarat. Bylo jasné, že dobrých filmů bude přibývat - jedním z nich je například Smrt panen v režijním debutu Sophie Coppollové.

Velice průměrný horor Vrána 3 je díky Kirsten mnohem lépe koukatelný, ale pokud svým výskytem nějaký film opravdu zachránila, tak jím rozhodně je scénáristická fraška Bravo, Girls!, který se prakticky nedá označit za nic jiného, než za přehlídku krásných dívčích těl - což je asi jeden ze dvou důvodů, pro který byste měli tento snímek vidět. Tím druhým důvodem samozřejmě není nic jiného než Kirsten Dunst, která si zaslouží mnohem lepší role - nebo alespoň role v mnohem lepších filmech.

Do velice dobrého snímku Šílená/Krásný, který je jedním z těch lepších teenagerských filmů, ji obsadil vcelku neznámý režisér John Stockwell. Ale na svoji zatím největší roli si počkala do roku 2002, kdy byl natočen Spider-Man. Tento film vydělal v prvním víkendu 114 844 116 $ a celosvětové tržby činí neuvěřitelných 821 700 000 dolarů! Poté Kirsten natočila ještě Věčný svit neposkvrněné mysli - film s vynikajícím scénářem, film s vynikajícím hereckým obsazením (zahrála si spolu s Jimem Carreym, Kate Winslet a Elijah Woodem) a hlavně film s vynikající režií a Úsměv Mony Lisy (s Julií Roberts). Jejím nejnovějším filmem je Wimbledon, romantika ze sportovního prostředí.

A co bude dál? Jasné je již natáčení Spider-Mana 3, kde by Kirsten opět měla ztvárnit postavu Mary-Jane Watson. Dálšími filmy, které se připravují jsou Elizabethtown a Marie Antoinetta.


♥Tobey Maguire♥

4. ledna 2008 v 20:54 | Sabinkaaaaa |  →Herci


Je synem kuchaře a sekretářky, kteří se rozvedli, když mu byly dva roky. Vyrůstal v Oregonu, Washingtonu, Britské Kolumbii a jižní Kalifornii. Ukončil pouze základní vzdělání a začal se uplatňovat jako dětský herec v reklamách a v TV pořadech; jako host se objevil v seriálech Roseanne - ČTV, Blossom, Earie, Indiana a Walker, Texas Ranger - ČTV.

Do širšího povědomí vstoupil titulní rolí předměstského teenagera s přebujelou fantazií Scotta Melroda v sitcomu Great Scott! (1992, Ohromný Scott!). Na film. plátně se uvedl po boku svého kamaráda Leonarda DiCapria v adaptaci autobiografické knížky Tobiase Wolffa Život jednoho chlapce (r. M. Caton-Jones). První výraznější kreaci předvedl v úloze středoškoláka Paula Hooda, jehož snaha o sblížení se spolužačkou (Katie Holmesová) vyznívá naprázdno, v psychologickém snímku podle románu Ricka Moodyho Ledová bouře (r. A. Lee).

Zajímavou hereckou zkušenost podstoupil v dvojroli zakřiknutého mladíka Davida, který se díky kouzlu ocitne se svou vyzývavou sestrou (Reese Witherspoonová) uprostřed umělého TV světa černobílého sitcomu z 50. let, ve fantastické komedii Pleasantville: Městečko zázraků (r. G. Ross). Prosadil se jako představitel dospívajících mladíků, jejichž citlivé a nevinné duše se musejí předčasně vyrovnat s dospělostí.

Hvězdu z něho učinila ústřední postava Homera Wellse, vychovaného v sirotčinci tamním ředitelem - svérázným doktorem (Michael Caine) -, který ho zasvětil do lékařské praxe, v úspěšném melodramatu podle románu Johna Irvinga Pravidla moštárny (r. L. Hallström). Zatím největší příležitost je pro něho titulní role komiksového hrdiny ve filmu Spider-Man (r. S. Raimi).


Spiderman 3 foto

4. ledna 2008 v 20:45 | Sabinkaaaaa |  →Filmy

O filmu Spider-Man 3

4. ledna 2008 v 20:39 | Sabinkaaaaa |  →Filmy

Spider-Man 3

Veleúspěšná filmová sága těžící ze známého komiksu se blíží k vyvrcholení, v němž nebude nouze o překvapivé zvraty. Peter Parker, kterému i tentokrát propůjčí tvář Tobey Maguire, bude čelit hned trojnásobnému nebezpečí - bude zápolit se Sandmanem (Thomas Haden Church), který své tělo dovede měnit v písek, svým někdejším kamarádem Harrym Osbournem (James Franco), jenž hodlá pomstít smrt svého otce, a především ze záhadným symbiotickým organismem.
Ten Spider-Manovi zprvu propůjčí temný vzhled a ještě větší sílu, zároveň si ale začne nehezky pohrávat s jeho druhdy tak dobráckou náturou; a když Peter pochopí, že tenhle nový "kostým" je danajským darem, najde si černá bytost nového hostitele, novinového fotografa v podání Tophera Grace. A tak vznikne Venom - nezastavitelný zabiják s obřími tesáky...
Režie: Sam Raimi
Scénář: Sam Raimi, Ivan Raimi
Kamera: Bill Pope
Hudba: Christopher Young
Hrají:
Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace