Únor 2008
♥♥♥Teddíííík♥♥♥

17. února 2008 v 19:30 | Sabinkaaaaa |  →Teddík a Škubánek
Dneska je mu 53 dníí!!! ;o)
Je to hafo mazliiik!!! =o) Dneska mě vyčuchal celou postel a i mě! Vylezl mě k obličeji, začal mě oňuchávat a olízl mi rty!!! :D:D:D :-* :o)
Fotky z dneška =o) :

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ =o) !!! Teddík první den doma !!! =o) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

16. února 2008 v 19:32 | Sabinkaaaaa |  →Teddík a Škubánek
Teddíka už máme doma !!! :o) Už papá a spokojeně si sedííí a pobíííhá v kleci!!! Je strašně klááááásnej a roztomilééj!!! =o) Jupíííí!!! :-* Je úplně úžasnééj!!! :) Je to roztomilý, jak obchází klec, všude ji očuchává, okukuje a panáčkuje! :o) Snažil se vyskočit na boudku, ze začátku mu to nešlo, ale po chvíli se to naučil, že tam dokonce skočí z velké dálky! To jsou jumpy!!! =D Už si zvyká na nový domov!!! ;o)
Tady jsou fotky ze zpáteční cesty, jak krásně ležel v krabici!!! =o) A potom z večera 16.2., kde sedí na svým oblíbeným místečku v kleci! :o)
V autě =o) :

♥♥♥Jupíííííííííííííí♥♥♥

14. února 2008 v 20:52 | Sabinkaaaaa |  →Teddík a Škubánek
Napsali mi z chovné stanice v Praze, jestli ještě chcu toho králíčka a protože mi umřelo morče, domluvila jsem se s mamkou, že si ještě vezmeme druhého králíčka -zase kluka!!! :o) Holčičky se moc nerodí a často trpí velkými problémy se svými pohlavními orgány. :o(
Jupíííííííí =o) Už se na něho moc těším!!! :)
Všechny potřeby pro Teddíka už dávno mám, ale pro nového králíčka budu muset ještě nakoupit, protože jsem s ním nepočítala, ale mám na to ještě dost času. ;o)

t Umřelo mi morčE t

13. února 2008 v 9:49 | Sabinkaaaaa |  →Z mého života
Dnes 13.2.2007 v 7:39 umřelo moje poslední hnědočerné morče Betty. =o( Bylo hodně nemocné. Včera s ním byla babička s tátou znovu u veterináře, mamka nejela, protože se na to nemohla dívat. =o( Teď si mamka vyčítá, že jsme měli morče rovnou nechat předevčírem (to tam s ním taky byli) uspat, to by se tolik netrápilo.=o( Ale už s tím nic nenaděláme, už to má za sebou a už je mu dobře. Před třemi měsíci, v listopadu mi umřelo černobílé morče Lili, jeho fotku nemám. :( A minulý rok taky v listopadu mi umřel králíček Lumpík. =o( Do školy jsem nešla, protože jsem byla smutná z morčete, bolelo mě břicho a ještě by mě na moje neštěstí Dumková vyzkoušela. :( Plánuju co se musí koupit a nachystat pro králíčka a taky kdy v sobotu pro něj pojedeme. Ještě je potřeba se domluvit s chovatelkou.
Foto z 5. prosince, kdy ještě byla Betty naživu:

Hory ze školou, králíček a melír

10. února 2008 v 16:02 | Sabinkaaaaa |  →Z mého života
Byly super!!! Byla to zábava a byla sranda! =) :-* =D
Párkrát jsem dostala vztek a hafokrát záchvat smíchu! (to jsem celá já) =D
Prostě pohoda! =D
Tady jsou nějaký fotky, který jsem nafotila, ale jsou nic moc a mám jich málo:
Výhled z našeho pokoje:
Náš pokoj:
Jitka =D :
A je hodně novejch věcí!
Jako že třeba mě rozbolavěly palce z toho lyžování a zhnisaly mě, tak teď o jarních prázdninách nebudu moct jet na další hory.
A právě teď v sobotu si už můžu jet pro králíčka! Prej nejvíc jí a je nejčilejší, tak si ho můžu vyzvednout o týden dřív!
Jo a mamka taťku přemluvila, že v květnu pojedeme do Paříže! Juchůůů :)
A Delina je vostříhaná a vypadá jako magor! =D
Chystám se jít o jarňákách do kadeřnictví!!! Chcu si nechat sestříhat vlasy, zkrátit konečky, blond melír a jeden růžovej pramínek !!! =o) =D =D Jupíííí :)