°The Clique film - O hlavních postavách,kdo je hraje a pár foteček°

10. dubna 2009 v 15:55 | Sabie |  →The Clique
Elizabeth McLaughlin jakoMasiie Blocková

Massie, kráska s kaštanově hnědými hedvábnými vlasy a se zářivým úsměvem je velitelkou celé party (známé jako Pretty výbor nebo Módní policie) a královnou všeho dění na soukromé dívčí škole, kde ji všechny dívky závidí a mají ji za vzor. Je velmi krásná, nafoukaná, neuvěřitelně rozmazlená a ráda je středem pozornosti. Dokáže krutě zatočit s tím, kdo se jí znelíbí. Ve svém velkém šatníku má plno hadříků podle poslední módy od těch nejdražších módních značek, se svou partou chodí vemi často na nákupy. Má velmi ráda svého černého psíka - Fazolku a svůj bílý pokoj s fialovými doplnky (má ráda fialovou). Jejich sídlo je velmi krásné a rozlehlé s krásnou zahradou, Blockovi vlastní velký dům pro hosty, mají vlastní lázně s krytým bazénem a tělocvičnou, tenisové kurty a obrovský bazén. Má vlastního osobního řidiče Isaaca, který jí vozí každý den do školy (i s Claire, která se přistěhuje) a po cestě vyzvednou všechny ostatní dívky z jejich party. Každý pátek u ní celá parta přespává.


Samantha Boscarino jako →Alicia Riverová←

Hnědovláska, druhá nejdůležitější osoba party, vypadá vyspělejší než ostatní dívky (má větší prsa). Její matka - Nadia Riverová je bývalá španělská supermodelka.Sophie Anna Everhard jako →Dylan Marvilová←

Je zelenooká rusovláska, má strach, že ztoustne - stále drží diety. Je dcerou slavné Merri-Lee Marvilové z populární talk show.


Bridgit Mendler jako →Kristen Gregoryová←
Je blondýna, věnuje se atletice, více se učí než ostatní a zajímá se o stipendium . Oba její rodiče jsou velmi přísní. Má ráda slovní přesmyčky.


Ellen Marlow jako →Claire Lyonsová←

Do třídy, kam chodí Dívčí Parta přichází nová dívka Claire, jejíž rodina se dočasně nastěhuje do velikého domu pro hosty v Sídle Blocků (Massie a jejích rodičů), než si Lyonsovi seženou vlastní bydlení. Otec Massie je totiž velký přítel otce Claire. Ve skříni nemá Claire žádné hadříky podle poslední módy, a přece hrozně stojí o to, aby se dostala do party. Jejím koníčkem je focení a má ráda gumové žížalky.


Další fotečky:

Alicia, Dylan, Massie, Kristen
Tady nalevo je Claire ..... Massie, Dylan, Alicia a Kristen jsou na ni dóóst krutýý - hlavně Massie ...má směšný hlášky a připomínky xD upe hustýý :o*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama